Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběh, co Vám teď napíšu se se mnou táhne už od 6.11.04 až do teď a nuda, ta to opravdu není...

O vyvolávání duchů jsem hodně četla, začala jsem s tím zhruba v září tohoto roku, nikdy se nic špatného nestalo, občas jsme s kámoškama (vyvoláváme na internátu) vyvolaly ducha, který si z nác dělal jen srandu, ale jakmile jsme v tom měly víc zkušenností, začalo se nám dařit vyvolávat i vyšší duchy. Řekly jsme si ale, že nikdy nevyvoláme satana. Ducha jsme vždycky úspěšně vyvolaly i odvolaly! Nejčastěji jsme vyvolávaly mýho dědu. Ptaly jsme se ho i na budoucnost, řekl mi, že umřu za deset let a že mě někdo zabije. Jsem s tím vcelku spokojená, nevím proč, ale dožít se 26 mi stačí.

6.listopadu slavila kamarádka narozeniny, oslava proběhla u ní doma, já, ještě jedna kámoška a kámoš jsme šli vyvolávat do jejího pokoje, všechno probíhalo bez problémů, vyvolali jsme mýho dědu, vyššího ducha, který mě má hodně rád a vždycky se mi ho podaří úspěšně napoprvé jak vyvolat tak odvolat, po chvíli za námi přišel kamarád J. Chvíli si z nás dělal legraci, protože na to nevěřil, ale najednou se začal třepat, obrátily se mu oči tak že měl jen bělmo a začal mluvit nějakým starým cizím jazykem. Řekla jsem jedné kamarádce ať si na něho lehne a drží ho aby si neublížil, ducha jsme odvolali. Kamarád J. se přestal klepat a vrátil se do normálu, mysleli jsme si, že to bude v pohodě a šli jsme se bavit mezi ostatní hosty.

Asi po půl hodině od toho incidentu jsem s J. zůstala sama, zase se začal třepat, obrátil ty oči znovu, chytl mě tak že to vcelku dost bolelo a začal na mě mluvit zase v tom cizím jazyce. Propleskla sem ho a křičela na něj že mu nerozumím, po chvíli na mě začal mluvit česky. Připadal mi, jakoby se do něj převtělili dva duchové. Satan a jeho tlumočník, Satan mluvil tím jazykem, vždycky když říkal nějaké slovo kde bylo " S" tak to znělo tak vysyčeně, jako had! A pak jeho tlumočník a ten mluvil česky, v tu chvíli měl oči normální. Řekl mi: J.:" Probudilas ho, je v něm! Chce tě!" Zeptala sem se ho kdo v něm je, a J. na to odpověděl " ON" . Tyhle stavy se mu v různých intervalech vracely, vždycky se předtím začal třepat, nemusela sem s ním být sama aby mi tohle říkal, ale nesměl ýt v espolečnosti více jak tří lidí, prostě když sem s ním byla já a ještě kámoška co sme vyvolávaly tak mi to říkal taky, ale říkal to jenom mě, alespoň mám několik svědků. Několikrát jsme spolu stáli na balkóně, pochopila sem totiž že mi chce něco říct, tak jsem se s ním snažila být sama, dodnes se divím, že jsem se ho vůbec nebála. Když se do toho stavu zase vrátil, říkal: " 16 let ho drží v sobě, se mno a s tebou zemře v hrobě" Pak omdlel, šla sem si pro vodu a polila ho, když se probudil tak do mě vrazil a málem mě shodil z balkóna, od té doby mám jizvu na noze která se vůbec nehojí! Několikrát taky opakoval: " říkal ti to celou dobu, ale tys ho neslyšela, nechtělas mu rozumět" , atd, tohle často opakoval, pak začal opakovat: " Chce ti to dát, mám ti to předat" tohle strašně dlouho opakoval a pořád nechtěl říct co....pak, po nějaký době řekl: " chce ti dát smrt!" a řekl to s takovým výrazem v očích, že sem se vážně strašně vyděsila. Pak taky opakoval, že jsem jeho spása. Na konci oslavy, když jsme zase zůstali sami se mě zaptal, jestli věřím v boha, když sem mu řekla že ne, řekl: " Jaktože ne, vždyť ho v tobě vidím!" a pak vzal z nástěnky špendlík a začal mi s ním vyhrožovat, tak jsem se radši zvedla a odešla, kámoška mi pak řekla, že ten špendlík
do místa, kde sem byla já. Holky ho zdržely aby mi něco neudělal, a jelikož bydlím asi 400m od místa oslavy, tak sem domů doběhla. Kamarádka mi pak volala, jestli už jsem doma, že ho neudržely a že vyběhl za mnou aniž by se obul a oblíkl.

Pak mi od něj došla SMSka: J.: Co ste to se mnou udělali? napsala sem mu ať na to nemyslí, aby se mu ten stav zase nevrátil, když jde domů. Napsal: " Mas svuj cas..ale on ne.tak se me a pa.zas nekdy." přišlo mi že to psal jakoby v tranzu, a ten zbytek sms v normalu. Druhý den ráno sem mu napsala jestli si pamatuje co dělal a jak mu je. Smsky co mi od něj došly byly v pořádku, ale prý doma pokreslil zdi klikyhákama. Večer mi ale od něj bez toho abych ho nějak vyprovokovala zase došla sms: Myslis ze vo nem nevim?Myslim zes to nemela delat!" kdyz sem mu napsala at toho necha tak mi napsal bez mezer: jensimeprobudila! Dalsi takovy smsky uz nebyly. Když sem pak o týden později byla za ním, doma na zdi měl nakresleny pentagram cerne magie - s hlavou kozla, satana. Ale nic si z oslavy nepamatoval.

Pak už bylo všechno v pohodě, řekla sem ale, že už nikdy nebudu vyvolávat. Holkám na intru sem všechno do posledního detailu řekla. 16.listopadu jsme jeli pařit na chatu ke kámošce z intru. Večer mě holky překecaly, abych s nima vyvolávala, že vyvoláme mýho dědu, jako vždycky, a aspoň se dozvím co to s tím kámošem a Satanem mělo znamenat. Vyvolaly jsme teda dědu, ale najednou to začalo psát 666. Tak jsme si povídaly se Satanem, řekl že nám nechce nic udělat. Kámoška ho cítila od začátku, ještě když se neozval, tak říkala, on tady je! To co mi řekl (napsal) mi vcelku vyrazilo dech! Řekl, že jsem jeho spása, že jsem se narodila pro to, abych pro něj zemřela. Že za těch 10 let kdy mám zemřít, mě zabije on, a tím se spasí od věčnosti. Tím že pak nastane vymírání zla jak na Zemi, tak v posmrtném životě. Zeptala jsem se ho, proč mě teda nezabil, hned jakmile jsem se narodila. Proč čeká dalších 26 let na to, aby se spasil. On řekl, že jsem tady taky pro to, abych něco dokázala. Můj sen je stát se kryptozooložkou, on řekl, že něco objevím. Pořád dokola mi v hlavě zněla dvě slova, a to: " chasay Satan" , řekla jsem je kamarádce, která je silně věřící, a jí okamžitě vyhrkly slzy z očí. On jí začal psát " nedělej to" , když se ho zeptala co nemá dělat, řekl " prostě to nedělej" , pak jsme se ho ptaly, co znamenají ty dvě slova, napsal že to je " oddej se Satanovi" . Tak jsme tak nějak pochopily, že se mu nemá oddávat. Povídaly jsme si s ním asi dvě hodiny, jakmile byla půlnoc, odešel sám, bez odvolávání.

Když jsme se vrátili na intr. Všechno jsem holkám řekla. Pročetly jsme si pár knížek, jestli nenajdem nějaký souvislosti. Nic. Holky vyvolávaly dál. Já u toho nikdy nejsem. Vždycky vyvolají nějakého dobrého ducha, ale jakmile dám prsty na ten předmět, který se pohybuje, začne to psát 666. Přijde vždycky když tohle udělám, aniž by ho někdo vyvolal.

Teď se dějí strašně divné věci:
1, jdu po ulici se dvouma kámošema a jednou kámoškou - všichni z intru - bavíme se o něčem, když padne slovo Satan, zhasne celá ulic. Pak se pomalu rožíná jedna lampa po druhé směrem k nám.
2, přišla jsem k té věřící kamarádce na pokoj, řekla jsem jí o tom jak zhasla ta ulic, a najednou zhaslo světlo u ní v pokoji, ona začala ječet a vyběhla z pokoje, že prý když se na mě v té tmě podívala, tak viděla něco hrozného, že sem to nebyla já!
3, od té doby zhasínají v mé blízkosti světla pořád. Ta věřící kámoška okolo sebe vždycky když je tma, nebo není úplně světlo, vidí černé postavičky, jak se vraždí. Vždycky se rozbrečí, a říká slovo vražda, pokaždé ji musíme uklidňovat.
4, ta věřící kamarádka se mu chce pomstít, tvrdí, že jí ničí život, protože je věřící, a on přece boha nesnáší. Prý má plán jak se mu pomstít. ten ale nechce nikomu říct, ani mě, že by nevyšel a že by zradila sama sebe kdyby mi to řekla. Řekla mi jen, že ho nemůže zabít, ale že ho strašně zklame, že mu vezme to nejdražší, co má. Víc mi neřekla.
5, ještě ten večer mi holky na pokoji řekly, že se jim svěřila: myslí si, že je nějaká generace Ježíše, tudíž i boha, a já že jsem zástupce Satana, a že mi dvě máme svést nějaký boj, holky chcou, abych se jí radši vyhýbala. Tak to taky tak dělám. Jmenuje se Michaela
- včera sem se dívala ne internetu na význam jmen - znamená to podobná Bohu, vcelku mě to dostalo, já se jmenuju Nikola, to znamená vítězství, a kámoška, která s nama vyvolávala na té chatě, je Dana, to znamená soudkyně. Možná je to jen náhoda, nevím co si o tom mám myslet.
6, moje spolubydlící na pokoji si ve škole nakreslila na A5 nápis Satan, různě to vyzdobila atd., ten papír pak dala za plakát na pokoji, ten plakát má na zdi nad lampičkou, nad postelí. Papír za tím plakátem vydržel týden, už se na něj i zapomnělo. Večer jsme se se spolubydlící bavily o satanovi, zhaslo světlo, takže jsme měly jen světlo z venku od lamp. A najednou ten papír zpod toho plakátu vypadl, a naprosto ladným pohybem spadl mezi naše postele. Strašně jsme se vyděsily. Pak jsme si zkusily znovu dát za ten plakát A5 tak jak to tam bylo předtím. Když ten papír ale vypadl, štrejchl o tu lampičku a spadl za postel. Takže to taky asi náhoda nebyla. Pak začala praskat skřín. Radši jsme odešly spát do jiného pokoje, tam zase začalo praskat topení, ale nám už se chtělo spát, tak jsme se přestaly vnímat a usly."V dedkovom byte

Pred dvoma rokmi mi zomrel moj dedko.Raz tam isla do jeho bytu mamina poliat kvety.
Zrazu sa zacala triast cela policka s poharmi.Ked mamina povedala ,ze -
:Dobre dedko uz som tu !!,tak sa to predtalo triast.Jedneho dna bol otec s dcerou sam doma.Dcerka sa hrala a zrazu niekto zvonil.
To dievcatko malo asi 6 rokov.NO a ono islo otvorit a bol tam nejaky chlap v ciernom obleku.
A povedal iba tolko ze ma odkazat ockovi ze tu zvonil ... . a povedal svoje meno.
Tak ona zavrela dvere a povedala ockovi ze tu bol ... .
Povedala toho muza meno a on sa zlakol a povedal:
PREBOHA VED TO BOL MOJ KAMARAT KTORY UZ DAVNO ZOMREL!...
urcite mal vyrocie a chcel mi to pripomenut.


BOLA SOM SAMA DOMA BOLO ASI TAK 9HODIN.ZAZVONIL ZVONCEK TAK SOM ISLA
OTVORIT ALE NIKTO TAM NEBOL.STRASNE SOM SA BALA A RADSEJ SOM ISLA SPAT.
NA DRUHI DEN SOM TO VIROZPRAVALA MAME A ONA MI POVEDALA ZE PRED
DVOMI ROKMI V TOMTO DOME ZOMREL NIEJAKI UJO PRESNE O DEVITEJ A
V TEN ISTI DEN.ASI CHCEL RIPOMENUT ZE UZ NENI MEDZI NAMI.


Vyvolávali sme duchov a povedali sme aby ten duch zavolal na moj mobil.
On naozaj zatelefonoval a ked sme to zdvihli tak tam bol hrozný hluk a povedal
nam aby sme s tym skoncili. Vsetci sme sa bali a rdsej ho odvolali.


tento príbeh mi rozprávala moja stará mama stalo sa to už dávno boli raz dve najlepšie kamarátky
jednej sa raz stala nehoda a zomrela druha bola s toho zničená a raz sa vybrala večer
na cintorín a od toho večera zmizla hladali ju všade a potom otvorili hrob tej
mrtvej a tam ju našli rozprávalo sa že ju stiahla zo sebou


Stalo sa to pred rokom.Vsetci uz spali a ja som sa zobudila ze pojdem na zachod.
Zrazu som pocula ako sa pustil pocitac.Ja som vyliezla zo zachodu ale pocitac bol vypnuty
.Potom o dve hodiny som sa zobudila na zapnutie pocitca.Naozaj bol tentoraz pocitac
zapnuty a pred nim akokeby niekto sedel.Zaliezla som naspät do izby aked som znova vykukla
uz tam nikto nebol.Ja som ten pocitac vipla a sla som sa napit.Nevedela som si to
vysvetlit a rano som sa dozvedelaze zomrel nas byvaly sused.


tento pribeh som nezazila ja ale moja mamina. raz bola sama doma a upratovala ked zrazu
niekto zaklopal na dvere, isla otvorit no nikto tam nebol. znovu sa vratila k svojej praci ked tu
zase niekto zaklopal, sla sa pozriet ale znovu tam nikto nebol este aj vysla na chodbu aby
sa o tom presvedcila ale nikde nic. ked sa to opakovalo treti krat mamina znervoznela.
uz ani nebola otvorit. po chvili jej zazvonil telefon mamine volali ze je umrel svagor. mamina
si mysli ze sa s nou bol rozlucit .

No vsetko dnes prebehlo v pohode,aj ked sa nenaplnili moje ocakavania,ale par zaujimavych veci
sa stalo,mal som cely den na nabijacke baterku do kamery a zrazu ked som ju zapol ked sme
vyvolavali tak bola vybita a kamera sa vypla,potom sme stale citili chlad,ale radiator v miestnosti
bol zapnuty,a vsetci sme mali husiu kozu jak ked snezi...no nevideli sme ziadneho ducha ale
taky neprijemny pocit stale jak keby tam niekto je a aj teraz ho mam ako keby dakto stoji zamnou...
Vyvolavali sme babku jedneho kamosa,takze ziadny strach nemam kedze zomrela prirodzenou
smrtou a nema dovod nieco zle spravit...odporucam skusit vsetkym avsak z mierou a treba
aspon trochu skusenosti,a hlavne ked sa daco stane nerobit paniku lebo to je najhorsia vec
aku mozte v spiritizme spravit

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

laanndd

(laanndd, 15. 7. 2009 22:13)

vyvolavanie duchou nie je dobra vec.mrtvich treba nechat na pokoji. co sa tyka toho 1 clanku to co pisala da dievcina mala by sa viac modlit a citat bibliu a tam ma odpoved

moj zly pribeh

(ondro, 22. 6. 2009 15:18)

stalo sa to pred kulturakom vecer. isli sme do takej jami. bola tam tma.a boli ocut hlasi ktore smenezistili odkial idu. baf. :.)

krestanstvo vs satanizmus

(Erik, 29. 3. 2009 18:05)

Nepochopil si co som tym myslel. Cirkev je institucia, kde sa stretavaju ludia na spolocnych bohosluzbach. Jezis napisal v biblii aby clovek neopustal spolocneho zhromazdenia. Cirkev ta nespasi!!!! Spasit ta moze jedine Jezis pretoze je napisane. Jezis povedal: Nikto nemoze prist k otcovi teda k BOHU len skrze mmna teda Jezisa. Biblia je pre na BOZIE SLOVO, KTORE MA STRASNE VELKU MOC!! ZAPAMATAJ SI TO. CO SA TYKA DIABLA. POTREBUJES VEDIET AKY JE DIABOL ALE NA DIABLA JA NEMAM CAS!!!!MOJ CAS PATRI JEDINE PANOVI PANOV A KRALOVI KRALOV- JEZIS KRISTUS.DIABOL AKO LUCIFER PADOL TO SI DOBRE POVEDAL BOL TO ANJEL, KTORY NIESOL SVETLO A ROBIL CHVALY PRED BOHOM, ALE KEDZE SA JEHO SRDCE ZBURILO PADOL A STRHOL 2/3 ANJELOV SO SEBOU. JA SA DIABLA NEBOJIM, PRETOZE MAM PRI SEBE NIEKOHO, KTO JE VACSI AKO DIABOL A TO JE SAM PAN JEZIS A DIABOL SI TAK MOZE IST AKURAT POPLAKAT ZE JE CHUDAK AJ JE. NO JE TO UPLNE CHORE A KLAMSTVO ZE ZIJEM V PEKLE A TAM SKONCIM. MAM PRE TEBA DOBRU SPRAVU. JA A MOJ DOM BUDEME SLUZIT HOSPODINOVI TO POVEDAL JOZUA V STAREJ ZMLUVE A OM S TYM ABSOLUTNE STOTZNENY. JA CAKM NA PRICHOD PANA ABY SOM S NIM SIEL DO VECNOSTI S NIM A JE TO NEBESKE KRALOVSTVO. POKIAL MAS NAMIERENE DO PEKLA JE MI TA LUTO JA TAM NESKONCIM A LUTUJEM TA. JA SOM ODOVZDAL ZIVOT JEZISOVI A SOM PRESVEDCENY ZE VECNOST S NIM JE NA 1000000000000000000000 PERCENT LEPSI AKO PEKLO KDE STRAVIS VECNOST V MUKACH AK JE TO TVOJ VYBER SI NA SPRAVNEJ CESTE ALE SPAMATAJ SA ZACNI VERIT NIE CIRKVI ANI BLUDAM ALE MENO JEZIS A CITAJ SI BIBLIU A PRIJMI HO DO SVOJHO SRDCA A NA KONIEC STRAV VECNOST S BOHOM. VSETKO DOBRE NECH JE VYVYSENY JEZIS KRISTUS VITAZ NAD DIBLOM A CELYM PEKLOM V MENE JEZIS.

Vyvysujem meno JEZIS KRISTUS nad satanom

(Erik, 21. 3. 2009 20:36)

Satan bol porazeny na krizi ked Pan Jezis Kristus zomieral pre nas ludi a taktiez svojim vitazstvom porazil mocnosti temna a hlavne satana- lucifera.Jezisova krv je mocnejsia ako samotne peklo s diablom, pretoze diabol ked pocuje meno JEZIS sa trasie.Jednoducho povedane satan JE PORAZENY!!!!!! Haleluja.Pre tych, ktori ste satanisti a ludi, ktori sa veujete okultizmu. Diabol je klamar a otec lzi a je to osoba ktora vas ovlada je to strach. Vas koniec je v pekle a peklo je realne a je to vecnost.No na druhej strane je aj ina strana a ta je vecnost s Jezisom. Jezis je laska a nema v zauje vniest strach ako to robi diabol. Ak je tu niekto a cita tieto riadky a je v tom poviazani je len jedna moznost ako to zmenit a to je pomodlit sa a v pustit Jezisa do svojho srdca a hlavne obmyt sa Jezisovou krvou a nakoniec vsetky satanske veci ako su CD- napr. Iron mayden, black sabat heaven and hell black death a pod. skupiny ktore hlasaju prichod diabla,rozna literatura,znaky vsetko vohodte von a robite to.Ludia prichadza zla doba a je len jedna poistka a tou je PAN JEZIS KRISTUS.Posledna veta. JEZIS KRISTUS JE PAN NAD NEBOM NAD PEKLOM A DIABOL JE PORAZENY A NAKONIEC SAM PAN BOH AKO JE PISANE V BIBLII ROZTRESTI MU LEBKU. Hladaje Pana Jezisa a on vas prijme s laskou.

z dopuštění Božího

(Milan J. Zacha Kučera, 30. 1. 2009 7:13)

je mnoho věcí, které se dějí z dopuštění Božího...

...ale jak už říkají staré folianty, pokud se do tho chce někdo pustit měl by na to být tělesně ale především duševně připraven. Vyvolávat síly jen pro svoje obveselení je stejné jako střílet z brokovnice pod lavinovým svahem. Doporučuji těm obveselovacím zvědavcům si raději pustit horor-ani ten sice není bez následků, ale způsobí to menší škodu.

Milan J.Zacha Kučera
www.jesen.cz
Záhady&Poklady&Království

moze byt

(696, 22. 1. 2009 23:47)

mal som podobnu situaciu z dverami

.........CCCCCCC..........

(adusiq95, 21. 1. 2009 11:51)

no ja ani velmi newerim na duchov ale niekedy pride ten pocit ze niekde u len predsa nieco je .-..ja proste nevidim ale citim ....

viac miest

(Eliška, 21. 11. 2008 23:17)

Ten prvý príbeh som už videla aj na inej stránke.

aha

(Jakub, 26. 10. 2008 21:51)

Je to hovadina!!!!!Aspon bych to chtěl zažít!!!

moj pribeh

(kitty, 8. 9. 2008 16:41)

V zime sa mi casto stavalo ze ma pichalo tak pri srdci ze som musela zadrzat dych a az potom sa nadychnut. Neviem mozno take tazkosti ma vela ludi. mavam to z toho ked peso chodim vo velkych mrazoch povonku a potom pridem domov kde mame velmi teplo lebo mame pec. Ked som byvala hore tak to nebol problem zadrzat dych kym bolest prejde a nadychnut sa ale raz sa mi to stalo v spanku.

Zacalo sa to velmi zvlastne. Zrazu som bola niekde vo vesmire, uprostred ciernej tmy a okolo boli hviezdy. V dialke som videla siluletu leziaceho clovka, bol ako modry opar v galaxii, v takom oblakovom vire.

Mala som pocit ze sa pozeram na vsetky strany, ze som niaka dusa ktora sa prave nachadza niekde uprostred vesmiru. zrazu som zacala letiet akoby tesne nad stromami, to uz bol ale den, oblietavala som asi zem, bolo to velmi rychle....

Potom som preletela do zvlastneho sveta, bolo to pod vodou ....viem ze som sa cudovla ze dokazem dychat pod vodou ze to je asi nemozne ale ide to..., vsetko bolo nadherne, tie okolite veci, ja neviem vyzerali ako koraly, nadherne farby neskutocne, vnimala som vsetky detaily tej krasy a pritom som letela neskutocnou rychlostou, nieco sa snazilo ma omamit, aby som zabudla na svoj zivot, kto som kde som, bola som velmi stastna, pocitovala som lasku aku nepoznam dotkla som sa akychsi rybiek a videla som ze mam ruku. v tom momente som si spomenula na svoju pozemsku lasku a zacala som pochybovat. Kde je???? Kde to som?... nechcem tu byt sama...

Nastal zmatok... zrazu sa opakoval moj let nad stromami, neskor som si uvedomila ze je to asi es pri nasom dome. Vsetko sa vracalo naspet. zrazu som sa ocitla v tme. Divala som sa na vsetky strany a vsade bola tma. strasne som kricala.... nie, nie ... ja sa musim zobudit ja sa chcem zobudit prosim..... Nikdy nezabudnem na ten strasny strach z tmy a zo samoty ktory som mala... Nahle som sa nadychla. ten vdych vzduchu bol moje znovuzrodenie. citila som akoby sa nieco v mojej hlave v zadnej casti otocilo a zavrelo. Neviem dodnes nechapem. zobudila som sa. lapala som zufalo po dychu a bola som stastna ze som sa vratila. Zachranila ma viera v cloveka ktoreho milujem...

je v tom pravda

(kitty, 8. 9. 2008 16:16)

Cestovala som rano vo vlaku do blavy. Mali sme ist zo skoly na sustredko. Moja babka bola chora na srdce. Ked som tak zaspala na sedadle v kupe zacalo sa mi snivat o sedivej malej miestnosti, bol tam akysi pult a asi zdravotna sestra. Zaujimave natom bolo to ze v tej miestnosti bolo svetlo aj ked nikde nebolo okno ani lampa. Proste nebol tam ziadny svetelny zdroj. Zrazu ma nieco strasne zacalo tlacit do sedacky vo vlaku. Citila som velky tlak ktory ma vtlacal do sedadla, neviem asi som zacala aj kricat zo strachu. Ked som sa prebudila vsetci namna civeli ako na sibnutu. V ten den rano moja babka v nemocnici zomrela.

ghost hunting

(lumpino, 26. 8. 2008 20:59)

caute ja som plne veriaci na duchov aj na boha no nemyslim si ze su to anjelici so sipmi ale nieco vetsie.ja chcem duchov fotit vyvolavat ich a podobne.ale neviem ci to mam naozaj skusat.ze ci potom ked sa o nich fakt presvedcim ci sa nebud stale bat??uz aj tak ked som sam doma tak mam fakt strasidelny dom a diju sa tu divne veci.

meditacia

(Ďusi, 19. 7. 2008 19:29)

niekde som tu cital ze je lepsie ked sa pomodlite alebo meditujete ale treba sa len modlit.meditacia vam len uskodi.je par pribehov kde ludia ktori to robili hovorili o tom ze co sa im stalo.ked chcete niekedy to tu prepisem ale je to dost dlhe

admin

(admin, 10. 5. 2008 18:13)

keby nieco moje icq je 429379873,, a mail celuch@centrum.sk .... dik za podporu
skype mam ado.celuch ... ale nanho nechodim,
papiq

Admin ozvi saaaaaaaa

(kjhjkvkhknvkjh, 27. 4. 2008 12:03)

moja -mailova adresa je shotuka@centrum.sk mam par otazok , dost ma tato stranka zaujala...dakujem


:))

Chudatka

(KATKA MADARKA, 21. 2. 2008 14:49)

citala som vsetko STE FAKT CHUDATKA,NIEKTORE PRIBEHY SA MI ZDAJU SKUTOCNE,no niektore vymislane...sorry ako

Bloody mary

(lenka, 6. 1. 2008 18:35)

mila nikol .. nepomuzu ti objasnit jaka Bloody mary byla... zato ti povim... jednou sme ji s kamaradkami chtely vyvolat kdyz na to prislo tak se nam vubec neozyvla.. tak sme si rekly ze sme ji asi vyvolaly spatne... takze sme ji neodvolavaly. ale po deseti minutach zacala kamaradce tect krev z nosu a potom aji me ktere nikdy z nosu krev netekla... nakonec sme ji odvolaly a krev tect prestala...

Bloody mary

(Nikol, 22. 12. 2007 12:35)

neviete nieco o krvavej mary?? velmi ma to zaujima..lebo je vela roznych legiend a pribehov a ja som ocula iba ze to bola iba obycajna zena ktora sa narodila nadmerne biela s cervenymi perami a uplalili ju ako carodejnicu...mozte mi niekdo upresnit ako to asi bolo?alebo co o tom viete?

duchovia a iné

(olivia, 13. 12. 2007 19:50)

viete čo dievčatá,je mi z toho zle čo tu píšete,bez urážky ale ste tak hlúpe a nevedomé alebo pochabé a naivné...? zo zvedavosti vyvolávate satana a tak sa možete zamotať a narobiť si zle..namiesto tých sprostostí čo prevádzate by vám nezaškodil aspon 1. uprimný očenáš.alebo meditácia, a ešte napíšete takú sprostost že ste stupenkyne satana viete čo vlastne hovoríte???to sa nedá ani čítať,kde je vaša inteligencia? a rozumné zmýšlanie.len vyskušajte jeden satanistický obrad,tak vás ani exorcista z toho nevyseká.ani neviete čo robíte!!!ešte nikto tu nič rozumné nenapísal.pochabé puberačky.vzpamatajte sa kym nebude neskoro

vyvol. duchov

(olivia, 13. 12. 2007 19:38)

Nikto nevyvolávajte duchov,pochabý mladý ludia.neviete ako si možete uškodiť,mrtvych nechajte na pokoji,duše chcú odpočívať po pozemskej púti,lebo duše potom nemajú pokoj.a čo sa týka pentagramu nosím ho,je to najsilnrjšia ochrana 5 kristových rán a satanisti ho znevažujú tým, že ho nosia obrátení.radšej sa učte meditovať koncentrovať svoju mysel a počúvať čo vám boh hovorí.a na pomoc si volajte anjelov ochrancov,ked ich budete pozorne počúvať prídete na to čo vám chcú povedať,a bude sa vám lepšie žiť.a nie rozmýšlať na hlupostami a zbytočnostami.a až sa aj najde medzi vami taký zvedaví a nevedomí a niečo si privola treba sa pomodliť otčenáš lebo to je najsilnejšia modlidba ktorú nas naučil ježiš kristus.tak nech sa vám darí rozmyšlať srdcom a rozumom a nie to čo vám ZLO našepkáva